2012 Modası Uçuşan Asimetrik Etekler

Aynı anda hem flörtöz hem de sofistike görünmenizi sağlayacak bu trend kış aylarında ortaya çıksa da havaların ısınmasıyla birlikte hepimizin gardırobuna girecek olan sezonun en can alıcı parçası. Üstelik asimetrik etekleri giymek için Gisele Bundchen gibi bir fiziğe sahip olmanıza da gerek yok. Önü kısa arkası uzun asimetrik etekler, kusurlarınızı kapatmanın yanı sıra, bacaklarınızı da olduğundan ince gösteriyor. Bunun için dikkat etmeniz gereken tek nokta eteğinizin fazla kısa olmaması ve kuyruk kısmının bacaklarınızın tamamını kapattığınızdan emin olmanız. Özellikle şifon, uçuş uçuş elbiselere çok yakışan asimetrik kesimleri farklı dokularla kombinlemek çok moda. Havaların bir sıcak bir soğuk olduğu bahar aylarında asimetrik eteklerinizi kalın kazaklarınızla ve blazer ceketlerinizle birlikte kullanarak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.
Asimetrik Etekler Nasıl Giyilir ?
Pastel tonlar, çiçek desenleri ve özellikle nil yeşili bu sezonun en keyifli renkleri, desenleri…

Ben gündüzleri asimetrik şifon etekleri basic tişörtler ve salaş tank toplarla giymeyi tercih ediyorum.

Ayağınıza Toms ayakkabılarınızı, havalar biraz daha ısınınca ise düz sandaletlerinizi giyebilirsiniz.

Yaz akşamları ise renkli stilettolar ve gideceğiniz ortama göre seçeceğiniz bluzlar, gömleklerle ister spor ister abiye şıklık yaratmanız mümkün.

Aksesuar olarak ise metal plaka kolyeler ve cuff bilekliklerle şıklık sağlarken, kolunuza takacağınız rengarenk bilekliklerle kalabalık ama eğlenceli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Şifonun her türlü kumaş türüne uyum sağlayabilmesi de kombin yaratırken yaratıcı olmanıza olanak veriyor.

Bu bahar ne yapın edin ve gardırobunuza bir şifon etek ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.