2012nin en güzel saç tasarım modelleri

Dünya kozmetik sektörünün en önemli isimlerinden Schwarzkopf Professional, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdiği Essential Looks Trend Show ile yılın saç modasını ünlü kuaförlere tanıttı.
Her yıl dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleşen Essential Looks Trend Show, bu yıl ilk kez Türkiye’de yapıldı. Haliç Kongre Merkezi’nde etkinliğe Hollywood yıldızlarının saç tasarımcıları ve Türkiye’nin en ünlü kuaförlerinin de bulunduğu bin 500’e yakın izleyici katıldı.

Tüm dünyanın hayranı olduğu yıldızların birbirinden güzel saç modelleri ve renkleri, kozmetik alanında öncü markalar arasında yer alan Schwarzkopf Professional’ın saç tasarım ekibi tarafından yaratılıyor. Saç tasarımcıları, Essential Looks için en son saç trendlerini Paris, Milano, Londra ve New York’taki moda haftalarını takip ederek ve moda editörleri ile birlikte çalışarak oluşturuyor. Sonunda önümüzdeki sezon ve yakın gelecekte trend olacak modeller her yıl Essential Looks Trend Show adıyla düzenlenen görkemli bir organizasyonla dünyaya tanıtılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.