2013 Pijama Modelleri

Kışı iliklerimizde hissettiğimiz bu günlerde artık yazlık pijama ve geceliklerden vazgeçip, daha sıcak tutan pijamaları tercih ediyoruz. Pijama deyip geçmeyin, eğer evde de şıklığınıza dikkat ediyorsanız 2013’ün trend kışlık pijama modellerini bilmeniz gerekli.

2013’ün hem sıcak tutan hem de yeni tasarım, şık pijama takımları ile siz de gecelerinizi renklendirebilirsiniz.

Bu yıl da her sene olduğu gibi pamuklu ve kalın kumaşlar ön planda, ancak cazibenizi bir kenara bırakmak istemiyorsanız, küçük sırt ve göğüs dekolteli modeller de bu kışın öne çıkanları arasında. Yüzlerce ve hatta binlerce pijama modeli arasından kendinize en uygun, zevkinizi yansıtan modelleri seçmeniz mümkün.

Ayrıca bu yıl moda ortamlarında en çok konuşulanlardan biri de pijamaların sokağa yansıyıp yansımayacağı. Eğer sokak modasına pijamalar da dahil olursa, özellikle kadınları pijamalarıyla, çantalarıyla alışveriş yaparken veya bir kafe de görmemiz mümkün. Tabi bu durum pijama modasını da derinden etkileyecek ve geliştirecektir. Yani ilerleyen aylarda pijamalarınızı sadece yatarken değil arkadaşlarınızla buluşmaya giderken de giyebilir ve hiç de yadırganmayabilirsiniz.
Bizim size şimdilik 2013 kışının pijama modası için önerilerimiz ise şu şekilde:

Bu yıl pamuklu kumaşlardan yapılmış özellikle kırmızı veya beyaz, yakası dantelli iki parçalı pijama takımları en trend modellerden.
Tercih edebileceğiniz bir başka model ise yılların eskimeyen modası ekoseli alt ve düz renk veya deseneli üstten oluşan pijama takımları.
İşte şıklığından taviz vermek istemeyenler için bu yılın trendlerini yakalamış pijama markaları: Polat Yıldız, Teknur ve Anıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.