Daha Etkileyici Dudaklara Sahip Olmak Elinizde

Cildimiz gibi dudaklarımızda oldukça hassastır. Üstelik dudaklarımız yüzümüzün en belirgin noktasında bulunduğu için sağlıklı yada sağlıksız olduğu anında fark edilebilmektedir. Dudaklarımıza sadece ruj sürerek görünümünü düzgünleştiremeyiz hatta bazen rujla bile görünümünü düzeltemeyebiliriz. Dudaklarınızın sürekli derisi soyuluyorsa ve görünümü sağlıksızlaştıysa size kadin1.comdan öneriler var:

Etkileyici Dudaklar İçin

Sağlıklı görünen dudaklar için düzenli olarak E vitamini içeren dudak bakım kremleri kullanılmalı. Sadece kış aylarında ya da çatladıklarında değil, sürekli olarak kullanıldığında bakımlı ve sağlıklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dudaklarınız çatladığında, önce güzelce temizlemeli sonra nemli bir bez yardımı ile yoğun bakım kremi uygulanmalı. 2-3 kez bu işlem yapıldığında dudaklarınızdaki çatlaklar gidecektir.

İnce dudaklarınız olduğu için şikayetçi iseniz, yeni çıkan dolgun görünüm veren rujlar ya da kremler kullanabilirsiniz. Ayrıca açık renkli ruj kullanırsanız dudaklarınız olduğundan daha büyük görüneceklerdir. Ruj uygulamadan önce ise, dudak kalemi ile çevresine bir kontür çizmeyi unutmayın.

Kalın dudakları daha ince göstermek için ise mat ve koyu renk rujlar tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.