Gelin Ayakkabıları Aksesuarları

Gelin Ayakkabıları Aksesuarları

Düğün törenlerinde, gelinlerin alımlı olması çok önemlidir. Düğün hazırlıkları içerisinde en fazla hazırlığa zaman harcanan gelinlerdir. Gelin aksesuarları içerisinde de önemli bir yer tutan aksesuarlardan bir tanesi de, gelin ayakkabılarıdır.

Gelin ayakkabıları, gelinlerin diğer kıyafetleri ve bunları tamamlayan aksesuar gibi, gelini yansıtan ürünlerdendir. Gelin aksesuarları olarak birçok ayakkabı modeli vardır. Farklı renklerde ve farklı tasarımlara sahip olan ayakkabılar, gelinlikleri tamamlayıcı bir niteliktedir.

Gelin Ayakkabı Modelleri

Beyaz renkte ve taşlarla işli olan ayakkabı modelleri, bayanlar tarafından en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Gelinlik ile de uyumlu olan bu modelde ayakkabılar, satışı en çok olan ayakkabılardır. Dantel işlemeleri ve üzerinde bulunan beyaz boncukların yanı sıra, beyaz renkte ince bir kumaşa sahip kurdeleler ile tasarımı tamamlanır.

Üst kısmı tamamen dantel işlemeli ve bez kumaşından olan ayakkabı modelleri de bir başka tercih edilen modellerden bir tanesidir. Alt kısmı ince poliüretan taban ile tasarımı yapılan bu tür ayakkabıların giyimi de oldukça rahattır. Düz topuklu modellerin yanı sıra, yüksek topuklu modelleri de bulunur.

Renkli gelin ayakkabıları da, son zamanlarda moda olan modellerden bir tanesidir. En çok tercih edilen renk pembedir. Bunun yanı sıra daha marjinal modeller de vardır. Yeşil ve mavi renkte olan modeller, pek giyilmese de bu modelleri de tercih edenler bulunur.

Gelin ayakkabıları tasarımları hakkında daha fazla bilgi almak için; http://dugunmevsimi.com/gelin-ayakkabisi-ve-aksesuarlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

« | »

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz