Gündüz, Gece ve Toplantılarda Abiye Ayakkabı

Abiye ayakkabı: modaya uygun, stil sahibi, akıllıca tasarlanmış, giysiye uygun seçilmiş tanımlamalarının tümünün akıllıca bileşimi. Modada her dönemde farklı çeşitler ve modeller revaçta olduğundan her farklı sezonda giysi ve bileşimlerin mutlaka sezonun seçkilerine uygun olması gerekir. Özel gündüz ve gece toplantıları için ayakkabı seçimi de giyinmenin tamamlayıcısı ve olmazsa olmazlarındandır.

Bilinmesi gereken önemli bir konu da; abiye ayakkabı tanımlaması. Özellikle abiye tanımının yanlış değerlendirilmesi sebebiyle yanlış anlaşılmakta ve abartılı allı pullu, dantelli, etekli botlu uyumsuz bileşimlerin tanımı olduğu sanılmaktadır. Oysa “habillé: giyinmiş” Fransızca kelimesinin okunuşundan Türkçe’ye giren bu kelime manasız model ya da tuhaf kombin anlamının tam tersi olarak: stil giyim, yakışan kombin, birbirine tam uyan anlamındadır.

Sezon Trendleri ve Seçki

İçinde bulunduğumuz 2014 kış sezonu abiye ayakkabı seçkisinde platform çeşitleri oldukça moda. Pastel renklerin yanı sıra, siyah ve beyaz renkler de her dönemin vazgeçilmezlerinden. Dolgu topuklarda desenler de sezonun ilginç modellerinden. Önü açık ve mini delikli (puantiye) modeller özel tasarımlarda göze çarpan bir fark.

İster yazlık, ister kışlık, ister kapalı yerde giyilmek üzere tasarlanmış olsun isterse sadece vitrinlik, tüm abiye ayakkabı modelleri, görünce insana alma isteği veren ve heyecanlandıran özelliklerin tümünü kendinde barındırıyor.

Sezon eğilimlerini yakından izlemek, hem indirimli hem de geniş seçkili listeleri incelemek ve giysilerinizle kombine edeceğiniz en farklı modelleri bulmak için http://www.divarese.com.tr/platform-ayakkabi-babet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.