Heart Pamuklu Bebe Nevresim

Bebek odalarının hazırlıkları sürerken anne ve babaların özenle seçtikleri parçalardan biri de minik bebeğin konforlu bir uyku çekmesine etki edecek olan nevresim takımıdır. English Home bebek nevresim takımları yıldız ve kalp desenleri ile mavi ve pembe renk seçenekleri sunar.

English Home Hearts Pamuklu Bebe Nevresimi, beyaz zemin üzerine kızlar için pembe ve erkekler için de bebek mavisi tonlarında kalp desenleri ile göz alıcı bir şirinliktedir. Bebek odalarının vazgeçilmez deseni kalplerin bebeğin uykusuna eşlik ettiği bu hoş tasarımlı bebek nevresimi beyazın ferahlı ve mavi ile pembe tonlarının bebeksi dokusu ile keyifli bir seçenektir.

Bebeğin zarar görmesine izin vermeyecek şekilde her detayın düşünüldüğü Hearts Pamuklu Bebe Nevresimlerinde düğme, fermuar gibi unsurlar konusunda da dikkatli davranılmıştır. %100 pamuk malzeme sayesinden bebeğin uykusu boyunca cildi nefes alır. Bebeğin cildinin nem alışverişini de dengeleyerek pişik gibi sorunların önüne geçmek amaçlanmıştır.  Nevresimin renklendirilmesinde de doğal kumaş boyaları kullanılarak kimyasal zararların etkisi ortadan kaldırılmıştır.

Kolay yıpranmaz, dayanıklı nevresimler

Kolay yıpranmayan yapısı ile sık sık yıkanmaya dayanıklı, pamuk dokusu ile sağlıklı, kumaş boyaları ile kimyasaldan uzak bir ürün olan Hearts Pamuklu Bebe Nevresimi yastık kılıfı, lastikli çarşaf ve nevresim kılıfından oluşur. 100×150 boyutlarında nevresim kılıfı, 35×45 yastık, 70×140 lastik çarşafın ölçüleridir.

English Home Hearts Pamuklu Bebek Nevresim takımının pembe ve mavi renklerdeki yıldızlı seçeneklerini de alarak farklı desenlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca mavi kalpli desen ile pembe kapli deseni kombinleyerek hoş ve eğlenceli tarzlar da elde edebilirsiniz. Detaylar ve ürün hakkında ki tüm incelemeler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz; http://www.englishhome.com.tr/nevresim-takimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.