404 Not Found

Not Found

The requested URL /linkler/kadinkosesi.com.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Pürüzsüz ve yumuşak cilt önerileri

Her bayan pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmayı düşler. Sizlere bu düşünüzün gerçeğe dönüşmesi adına yapmanız gereken cilt bakımı hakkında bilgiler buldum buyrun bakın…

Banyo sırasında sırt ve göğüs dekolte bölgelerine hafifçe kese yapmak çok faydalıdır. Kullandığınız kesenin doğal liflerden yapılmış ve yumuşak bir yapıdan oluştuğuna dikkat etmelisin. Çok sert lifler cildinizi tahriş edebilir.

Kese; cildinizde mat görüntüye neden olan ölü derilerin temizlenmesine, gözeneklerinin nefes almasına yardımcı olur. Derinlemesine temizlenen ciltte yağ, kir, kozmetik ürün kalıntısı olmaz ve bu sayede güzelliğinizi gölgeleyen siyah nokta sorunuyla karşılaşmazsınız.

Vücudumuzun en yağlı bölgesi sırttır. Yağ oranı dengelenmediğinde, düzenlik temizlik yapılmadığında; küçük sivilce ve siyah nokta gibi cilt sorunları ortaya çıkabilir. Eğer siz de sırt bölgesinde yağ salgılamasının düzensizliğinden kaynaklanan cilt sorunları yaşıyorsanız kil maskesi yardımınıza koşacaktır. Aktar ve doğal ürün satan dükkânlar temin edebileceğiniz kil maskeleri özellikle yağlı ciltlerin; fazla yağ salgılamasını önler ve dengeler.

Sırt bakımı için içeriğinde deniz tuz, limon kabuğu için maddeler bulunan maskeler istediğiniz etkiyi yaratmanızı sağlar.

Özel davetlere katılırken sırt dekolteli bir kıyafet giyiyorsanız, sırtınızın güzelliğine güzellik katmak için simli vücut pudraları uygulayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.