Vshape Kırışıklık Tedavisini Deneyenler Mutlu Yüz İfadelerine Kavuşuyor

Vshape Kırışıklık Tedavisini Deneyenler Mutlu Yüz İfadelerine Kavuşuyor

Vshape Kırışıklık Tedavisini Deneyenler Mutlu Yüz İfadelerine Kavuşuyor

Kırışıklıklar bayanların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Yalnızca görüntü olarak değil psikolojik açıdan da olumsuz etkileri olan kırışıklık görünümlerinden kurtulmak için ağrılı yöntemlere başvurmanıza gerek yok.

Yüzümüzde ki özellikle göz altı kırışıklıkları genç yaşlardan kendini göstermeye başlıyor. Vshape teknolojisini deneyen 23 yaşındaki bayanın deneyimlerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Nilüfer hanım 23 yaşında olduğunu gözlerinde hafif bir bozukluk nedeniyle günlük yaşantısında gözlerini kısarak çevreye baktığını belirtti. Nilüfer hanım, gözlerini kısarak çevreye bakması doğrultusunda Göz altı kırışıklıkları ve Göz çevresi kırışıklıkları oluştuğunu fark etmesiyle acil çözüm arayışı içine giriyor. Araştırmaları doğrultusunda en ağrısız ve zaman almayan çözüm olan Vshape teknolojisinin kırışıklık tedavisi yöntemini denemeye karar veriyor. Nilüfer hanım güzellik salonumuza geldiğinde ilk olarak şikayeti dinlendi ve sonrasında çözüm için kendisine detaylı bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme sonrasında genç bayan Vshape seansını uygulamaya karar verdi. 20 dakika gibi kısa süreli ilk seansın bitiminde hiçbir ağrı, sızı hissetmediğini bu yüzdende seans sırasında acaba etkili olacak mı düşüncesine kapıldığını belirtti. Ancak seans sonunda aynaya baktığında yüzündeki ışıltıyı fark ettiğinde gelecek seans saatini iple çektiğini iletmesi bizleri de Vshape ailesi olarak mutlu etti.

Genç yaşlardaki bayanlar göz altı kırışıklıkları ve göz çevresi kırışıklıkları görünümünü kendilerinde fark ettiğinde genellikle nemlendirici özelliği olan kozmetik ürünlere başvururlar. Henüz 20’li yaşlarda cildinizi bir takım anti-aging etkisi olan kozmetik ürünleri ile tanıştırmak kesinlikle doğru bir karar değil. Çünkü bu tür kozmetik ürünlerinin kırışıklık giderme özelliği kısa sürede etki etmediğinde uzun zaman boyunca hatta yaşamınız boyunca kullanmanız gerekiyor. Kozmetik ürünleri cildinizde sadece bir photoshop etkisi yaratır ve kullanmayı bıraktığınızda kısa bir süre sonra kırışık görünümünün yüzünüze geri geldiğini fark etmiş olacaksınız.

Yalnızca 20 dakikalık ve en fazla 4-6 seans sonucunda kırışıklık tedavisi etkilerinin gözlemlendiği Vshape teknolojisi ile uzun yıllar yüzünüze hiçbir kimyasal madde kullanma gereği duymadan kırışıksız bir cildin keyfini sürmüş olacaksınız.
Unutmamanız diğer bir nokta; Vshape, cildinizde yalnızca gerekli bölgeye tedavi uyguladığından hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Vshape.org adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

« | »

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz