2015-2016 Yeni Sezon Straplez Gelinlik Koleksiyonu

Her kadının hayatında kendini özel hissettirecek ve değerli olduğunu anlatacak anlar vardır. Tabi bazıları için hayal dünyasını süsleyen bu anlar küçüklükten beri gelir. İşte bu açıdan bakıldığında gelinlik hayali ilk sıralarda yer alır. Her sezon farklılaşan ve daha yaratıcı modellerle dikkati çeken bu çeşitler arasında bu yeni sezonda daha çok düz modeller ağırlık kazanacak gibi görünüyor.

Yeni Sezon Straplez Model Gelinlik Çeşitleri

Her sezon yerini korumaya devam eden straplez modeller bu yeni sezonda da vazgeçilmez olacak. Özellikle karın kısmından itibaren başlayarak daralan modeller karın ve bel çevresine vurgu yaparak hafif dekolteli kısımlarıyla bütünlük oluşturuyor. Prenses olma yolunda ilk adımlarınızı sizde atmaya başladıysanız eğer 2015-2016 sezonunun yeni model straplez çeşitlerine şimdiden göz atabilirsiniz.

Vücuda Göre Gelinlik seçimi

Gelinlik seçerken en önemli kriterlerden birisi de vücut tipine uygun oluşudur. Aksi takdirde vücudun bütünlüğü de bozulacak ve estetik açıdan hoş bir görünüm oluşmayacaktır. Kısa boylu bayanlar genellikle gelinlik seçerken kabarık modellerin yerde sürüneceğini düşünerek tercih etmezler. Halbuki minyon tipli birçok gelinin kabarık modeller içinde adeta bir prenses olacaklarını söyleyebiliriz. İri göğüs tipine sahipseniz iki parçalı gelinliklere yoğunlaşabilirsiniz.

Üste askılı, eteklerde ise çanak modeller her zaman için daha iyi bir tercih olacaktır. Kalın bir bel çevreniz var ise tek parçalı modeller veya iki parça balenli alternatifler daha doğru bir seçim olarak değerlendirilebilir. Korsajlı uzun gelinliklerde bel çevresini sıktığı için daha oyuntulu ve hoş görünmeyi sağlar. Sizde gelinlik seçimi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız http://dugunmevsimi.com/gelinlik adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.