2015 Gelinlik Modelleri

2014 ve 2015 modası olan gelinlik modelleri bunlar. Ünlü markalardan yada fuarlardan seçme bu gelinliklere, evlilik hazırlığında olup model seçmeye çalışanlara fikir olması için seçtim. Taşlıdan ,düzüne, kabarığından düzüne yada dantelli kuyruklu gelinliklere kadar hangi modeli isterseniz ondan var seçtiklerimiz arasında. Gelinlik modellerinden ünlü markaların  modellerinden, straplez gelinlik, taşlı gelinlik, ister tüllü isterseniz de saten  modellerinden sizler için hazırladığımız galeriyi görmeden geçmeyin derim. Bu  modelleri hem çok farklı hemde inanılmaz güzeller.

Kapalı Gelinlik Modelleri:

Tesettürlü olan bayanlar için için düğün hazırlığında olanlar ve değişik kapalı gelinlik modelleri arayanlar için hem en yeni hemde 2015 gelinlik modellerini bir galeride topladık.

Dantelli Gelinlik Modelleri:

Birbirinden değişik ve farklı dantelli gelinlik modellerinden en güzellerini sizler için seçtik. 2014 ve 2015 yılının en gözde ve yeni gelinlikler dantelli olunca daha bir güzel oluyorlar.Umarız beğenirsiniz. 2015 gelinlik modellerinde en çok beğenilen ve yeni moda gelinliklerde en çok öne çıkan gelinlik modelleri. Tesettür gelinlik modelleri içinden tesettür dantelli gelinlik modelleri içinden son zamanlarda çok beğenilen gelinliklerden sizler için seçtik. Düğün hazırlığında olanlar için çok beğenilen gelinlik modelleri gerçekten görülmeye değer.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri:

Kilolu gelin adayları gelinlik seçerken nelere dikkat etmeli :

Biraz kilonuz var diye istediğiniz modellerde gelinlik giymeyecek değilsiniz.Sizler için arayıp bulduğum bu gelinlik modelleriyle en şık siz olacaksınız.Modellerimize bakmadan gelinlik seçmeyin. Fazla kilolarınızı gizlemek için tek parça gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizi büyük ve gösterişli parçalarla değil, küçük ve zarif aksesuarlarla destekleyerek zarif bir gelin olabilirsiniz. Kraliyet ve kabarık modellere ağırlık verin. Omuzlarınızı açıkta bırakan dar korseli ve uzun kollu gelinlikler sizi daha zayıf gösterecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.