2016 Bahar Yaz Sezonu Babet Modelleri

Özgürlüklerine düşkün ruhların kendileri için belirlediği değişmez rahatlık sembolleri vardır. Sıkıntıya gelemeyen ayakların bahar yaz aylarındaki rahatlık sembolü ise babet model ayakkabılardır. Bazı insanlarda bir tutku haline gelse de hemen her bayanın ayakkabı dolabında bir iki çift bulundurmak isteyeceği babet modelleri 2016 sezonuna en şık tasarımlarla giriş yapıyor.

Sokakta, okulda, tatilde, ofiste hatta bir kokteylde bile, bu neredeyse topuksuz rahat ve de estetik duran babet modelleri ”X kıyafet altına hangi ayakkabı giyilmeli?” derdine son veriyor. İsterseniz bohem, istediğinizde casual stil ile rahatlıkla kullanılabilen babet ayakkabıların kaprissiz, pozitif, kendisine güvenen güçlü insanların tercihi olduğunu düşünüyoruz.

Görücüye Çıkan İlk Babet Modelleri

Bahar ve yaz ayları gelmeden görücüye çıkan ilk babet modelleri sezonun ne kadar dinamik geçeceğini de müjdeliyor. Kalıp olarak çok fazla değişikliğe gidilemese de zaten rahat olması ile popüler olan babetlerde önümüzdeki mevsim oldukça sade tasarımlar göze çarpıyor. Geçtiğimiz yazın rengarenk, pullu payetli, yılan derili, cafcaflı modellerine nazaran bu yıl yalın fakat kaliteli babet dizaynları moda olacak!

Bay ayakkabı modellerinde olduğu kadar bayan ayakkabı ve bu yıl biraz daha iddialı olarak babet modelleri koleksiyonu ile kaliteli ayakkabıda prestij marka Cabani,ergonomik  kalıpları ile dikkat çekiyor. http://www.cabani.com.tr/bayan-babet-modelleri linkinden de inceleyebileceğiniz gibi ayak sağlığını her zaman ön planda tutan markanın babet ayakkabılar için seçkin bir çizgisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.