Aç Kalarak Zayıflama Devri Bitti

Aç Kalarak Zayıflamaya Son

Kilo vermek için sıkı diyetlerle, bedene eziyet etmek, “açlık grevi” yapmak gerekli değil! Ülkemiz doğasında yetişen bazı otlardan yardım alarak bu eziyeti çekmeyin!

Herbalium Bitki Merkezi kurucusu Volkan Kurt, doğanın kudretli gücünü kullananların yanılmadığını söylüyor. Etkili bir şekilde yağ yakan şifalı bitkilerden söz eden uzman, vücuttaki aşırı yağları yok etme savaşında bitkilerin başarısının kanıtlandığını belirtiyor. “Herhangi bir kimyasal katkı olmadan kurutulan bitkilerden gerçek kilo verdirici daha iyi hiçbir şey yoktur” görüşünü savunan Kurt, bu bitkisel gücün, sadece zayıflamaya değil, sağlıklı bir vücudu korumaya da yardımcı olduğunu ifade ediyor.

Vücut bitkileri genetik olarak olumlu algılıyor

Kurt, “Her türlü çözüm doğada insanlara sunulmuş. Bizler doğal bitki araştırmacıları olarak, bu doğru bitkileri hiçbir kimyasal işlemden geçirmeden, saf haliyle işleyerek öğütüyoruz” bilgisini veriyor.

Peki bitkiler kilo kaybında nasıl yardım sağlıyor?

“Kilo kaybı sürecinin ana anahtarı bitkilerde. En eski ve sadık tedavi yöntemi olarak kabul edilen bitkisel yolların kabulu yüzlerce yıl önceye dayalı. Evrendeki doğal süreçler insanın genlerinde saklı. Sonuçta vücut bitkileri genetik olarak olumlu algılar. Doğadaki katkısız otlar vücutta aykırı giden ne varsa düzenliyor” yanıtını veriyor.
Volkan Kurt’a göre, bitkiler aynı zamanda bütün bedene pozitif enerj yayıyor: “Pozitif düşünce pozitif enerjiyi oluşturuyor ve yavaş yavaş kalıcı kilo kaybı zihne yerleşiyor.. Otlar, enerji seviyesini artırarak beynin normal işleyişini geri getiriyor. Canlılık ve tazelik kazanan beden daha pozitif düşünce üretiyor, kilo vermeye istek artıyor.”

Doğanın gücü

Bu iyileştirici güç, uzun zaman anneannelerin bilgeliğinin bir parçası olduğunu belirten Kurt, “Biz modern dünyanın insanına bu yönde yardım sağlamak üzere çalışıyoruz. Artık bu dünyada tercih artık doğanın gücüdür. Günümüzde kilolardan gerçek alamda kurtulma ve gençleşme yolları artık doğal mekanizmaların çalışmasına dayanmalı. Hayatın doğal harikalarını keşfe yardımcı olan bütün yolları insanlara sunmak. onların kilo sorununa çözüm bulduğunu görmek gerçekten insana huzur veren bir duygu” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.