Ana Kucağı

Ana kucağı denilen bebek ürünleri, gerçekten çok işlevseldir. Annelere birçok konuda kolaylık sağlayan ve ağlayan bebeği yatıştırmada son derece faydalı olan bu ürünlerde, pek çok farklı model de bulunmaktadır.

Bebeğinizi oturduğunuz yerde sallayabilmenizi sağlayan ana kucağının, rahatlıkla taşınabilir olması da avantajları arasındadır. Gittiğiniz her hangi bir yere götürebilir ve orada da ana kucağını kullanabilirsiniz.

Ana Kucağı Modelleri

Ana kucağı adı verilen ürünler, pille ve elektrikle çalışabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca otomatik sallanabilme özelliği de bulunmaktadır. Ekstra boyun minderi ile teslimi yapılan bu ürünlerin 2 yıllık garanti süresi bulunmaktadır.

Annelere son derece faydalı olan ana kucağının farklı bütçeler için, farklı modelleri de mevcuttur. Hemen her aile, bu ürünler arasında aradığını bulabilir. Sallanabilen bu ürünlerin dokusu yumuşak olduğundan bebeğin konforu da sağlanmıştır.

Ana Kucağı Fiyatları

Ana kucağının fiyatları için www.fatihbebek.com internet adresinden faydalanabilirsiniz. Fiyatlar, birçok özelliğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha fonksiyonlu olan ürünlerin fiyatları daha fazla olmaktadır. Modellere bakmak ve fiyatları öğrenmek için adresi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.