Araç Kiti Modelleri ve Fiyatları

Araç kullanırken keyfinizi daha da artırmak istiyorsanız bu durumda sizlere araç kiti kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Peki bu nedir, ne işe yarar? Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız bu durumda satın alacağınız bu ürünle telefonunuzdan bluetooth ile bağlanarak telefonunuzdaki müzikleri araç hoparlöründen verebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünün kendi hafızasına da müzik yükleyebilmeniz mümkün olmaktadır.

Çağrılara Cevap Verme

Ayrıca araç kullanırken telefonla konuşmak yasak olmasının yanı sıra son derecede tehlikeli de olmaktadır. Bu kapsamda araç kiti sayesinde telefonunuza otomatik olarak cevap verebilecek ve böylelikle telefonunuzu kulağınıza tutmadan konuşabilecek ve hayatınızı da tehlikeye atmayacaksınız.

Ayrıca araç kiti ürünleri kapsamında telefonlarınız için şarj aleti de alabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun yolculuk sırasında şarjının bitmesinin önüne geçebilirsiniz. Bu kapsamda telefonlarınız kısa sürede şarj olacak iken sizlerin de priz arama derdiniz son bulacaktır.

Eğer sizler de bu ürünlerimize www.butikteknoloji.com garantisi ile sahip olmak istiyorsanız bu adresten bağlanarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa süre içerisinde kargo yoluyla sizlere ulaştırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.