Bebek Hastane Çıkışı

Bebeklerin ilk kıyafeti olarak bilinen bebek hastane çıkışı takım halinde satılmakta ve ilk etapta bebeğin ihtiyaç duyacağı parçalardan oluşmaktadır. Hastane çıkışı setlerimiz hem kız hem de erkek bebekler için birbirinden farklı renk ve modellere sahiptir. En az beş parçadan oluşan setlerimiz isteğe bağlı olarak fazla parçalı da satın alınabilir. Bunun yanı sıra bebek hastane çıkışı seti içerisinde satılan tüm ürünleri ayrı ayrı da satın almak mümkündür. Genellikle kız bebek setleri için pembe renkler tercih edilirken erkek bebeklerde gri ve mavi renklerdeki hastane çıkışları satın alınmaktadır.

Bebek Hastane Çıkışı Setleri

Bebek hastane çıkışı setleri içerisindeki kıyafetler setin parça sayısına göre değişmektedir. Kız bebek sekiz parçalı set içerisinde zıbın, yakalık, eldiven, alt üst takım, tulum, şapka ve benzer ürünler yer almaktadır.

Bebek hastane çıkışı seti içerisinde bulunan ürünler ilk doğduğu anda bebek için ihtiyaç duyulacak temel parçalardan oluşmaktadır. Hastane çıkışı setlerimize ulaşmak ve bilgi edinmek için www.soobe.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.