Anlatımlı Bebek Örgüleri Patik Modelleri

Bebek patik ve botları nasıl örülür diye merak ediyorsanız ben sizler için araştırdım.Resimli anlatım ile hangi patiği yada bebek botunu örmek isterseniz onu kolayca örebileceksiniz. Anlatımlı bebek örgüleri içinde çok yapılan bebek örgüsü bence patikler tabi ki. Resimli anlatımı ile bebek örgüleri içinde anlatımlı bebek patik modellerinin hepsini yani ister kız bebekler için olan anlatımlı bebek örgüleri olsun, ister erkek bebekler için yapılan bebek örgüleri olsun hepsininde resimli anlatımlarını sizler le paylaşıyorum. En çok merak edilen çapraz bebek patiğinin yapılışı çok kolay ve ister kız bebekler için ister erkek bebekler için yapabileceğiniz bir bebek patiği modeli.

Çok sorulan Çapraz Bantlı Bebek Patiği Yapılışı

  • Orta Kalınlıkta beğeninize göre 2 Renk Yün
  • 5 Numara Şiş

Patiğimize 44 ilmek başlıyoruz. 6 diş haroşo örüp, ikinci renge geçiyoruz. 2 diş daha haroşo örüyoruz. Sıra başından 12 ilmek örüp, takip eden 20 ilmek kesilerek kapatıyoruz, kalan 12 ilmekte örüyoruz.

Geri Dönülüp 12 ilmek örülür. Şişe 12 ilmek atılır. Sıra başına ilik açılıp 2 diş haroşo ördükten sonra kesilir. Aynı işlem diğer tarafa da uygulanır.
Patiğin tabanı ve arkası dikilerek kapatılır. Bantlar çaprazlanır, dikilen düğmelere iliklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.