Britney Spears’ın güzellik sırları

Ünlüler her zaman göz alıcı güzellikleriyle dikkat çekiyorlar. Dünyaca ünlü yıldızlardan Britney Spears’in güzelliğindeki sırları şu şekilde açıklıyor. Sizde bu güzel ünlümüz gibi güzel olmak istiyorsanız güzellik sırlarını bir okuyun derim..

Her gün 2 litre su için

– Hamburger gibi fast-food yiyeceklerden uzak durun. Ünlü insanların sürekli dışarda yemek yediğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Ben ve eşim hamburger türü fast-food yiyeceklerden asla yemiyoruz.


– Her gün 2 litre su için. Çünkü su bütün fazla yağları vücuttan dışarı atıyor. Böylece hem selülitlerinizden kurtulun, hem de cildinizin parlaklığına parlaklık katmış olun.

– Zayıf halinizle çekilmiş fotoğrafları ya da olmak istediğiniz bir kilodaki kişinin fotoğrafını buzdolabının üzerine asın. Mutfağa her girdiğinizde, bu fotoğrafa bakın. Böylece içinizdeki yeme dürtüsünü engellemiş olursunuz.

– Çok beğendiğiniz halde, içine bu kilonuzla sığamayacağınız bir elbise alın ve onu odanıza asın. Rejim yapmaya karar verene kadar o elbiseyi giymeye çalışın. Böylece elbise size olmayacak, siz de fazla kilolarınızdan kurtulmak için diyete başlayacaksınız. O elbiseyi giymek için can atıp, diyetinizi daha sıkı tutacaksınız.

– Kola gibi içeceklerden uzak durun. Çünkü bu içeceklerdeki yapay tatlandırıcılar, tahmin edemeyeceğiniz kadar kilo aldırıyor. Bu içeceklerin yerine elma ya da portakal suyu için.

– Kocanız için zayıflamak yerine, kendinize olan saygınız için zayıfladığınızı bir an bile aklınızdan çıkarmayın. Çünkü önemli olan kişinin kendisini beğenmesidir.

– Bol bol sebze yiyin. Özellikle bu sebzeleri haşlayıp tüketmeye özen gösterin. Böylece sebzeler vitaminini kaybetmemiş olur. Bu arada sebze olarak en çok ıspanak ve pırasa tüketiyorum.

– Süt ürünlerini tüketmeyi ihmal etmeyin. Özellikle bol bol yoğurt yiyin. Yoğurt hem kadınlar için güzellik yaratan hem de karnınızı tok tutmak için ideal bir besin.

– Kahvaltınızı sakın ihmal etmeyin. Ben kesinlikle kahvaltımı yapmadan güne başlamıyorum. Asla doymadan kahvaltıdan kalkmayın. Böylece gün içinde sürekli acıkmazsınız.

Esmer ekmek tüketin

– Akşam yemeğinde ise tabağınızdaki porsiyonların az olmasına dikkat edin. Doyduğunuzu hissettiğiniz anda yemek yemeyi bırakın. Esmer ekmek yiyin.

– Canınınız çok istediği çikolata gibi kalorili yiyeceklerden az da olsa yiyin. Çünkü vucüdun tatlıya da ihtiyacı var. Ancak aşırıya kaçmayın.

– Zayıflayacağınıza mutlaka inanın. Zaten başarmanın yarısı, ona inanmaktır. Böylece kendinizi psikolojik olarak da hazırlamış olursunuz.

– İşte en önemli kural. Kesinlikle ve kesinlikle spor yapın. Mutlaka günde en az yarım saat yürüyün.

– Çok ya da az uyumayın. Özellikle 8 saat uyumaya özen gösterin.

– Salata yerine ızgara et, tavuk ya da balık yiyin. Özellikle ızgara balık benim favori besin maddem…

Elma yemeden yatağa girmeyin

– Yatmadan önce elma yiyin. Ben her gece yatmadan önce mutlaka bir adet yeşil elma yiyorum. Elmayı soymadan yiyin. Çünkü elmanın kabuğundaki vitaminler hem rahat bir uyku uyumanızı, hem de ertesi güne daha zinde başlamanızı sağlayacaktır.

– Düzenli bir seks hayatınızın olmasına dikkat edin. Çünkü çiftler arasındaki düzenli cinsel ilişki, hem formunu tutmak isteyen kadınlar hem de erkekler için son derece önemli.

– Bol meyve yiyin. Diyetin olmazsa olmaz kuralları arasında meyve ilk sırada yer alır. Öğün aralarında meyve yiyerek açlığınızı bastırmış olursunuz.

– Kimsenin düşüncelerine kulak asmayın. Eğer karar verdiyseniz, diyetinizi uygulayın.

– Kendinizi diğer kadınlarla kıyaslamayın. Çünkü kıyasladığınız anda kilonuz konusunda kararsız kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.