Çanta Modelleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çantalar her bayanın vazgeçemediği aksesuarlarıdır. Ağırlık yapan eşyalarınızı içine koyabileceğiniz, kıyafetinizin şıklığını tamamlayabileceğiniz çantaları seçerken bütün imajınızın bozulmaması için bir takım konulara dikkat etmelisiniz.

Vücut yapınız bu noktada ilk dikkat etmeniz gereken özelliktir. Kısa boylu bayanların çanta modelleri arasında zinciri ya da askısı uzun modelleri seçmeleri boylarını daha kısa göstereceği için uzak durmaları gereken bir seçimdir.

Elbise ile uygun bir şekilde çanta seçebilmek için de öncelikle giyeceğiniz elbisenin ne tür bir elbise olduğunu tespit etmeniz gerekiyor. Örneğin özel bir gece davetine katılacaksanız ve abiye bir elbise giydiyseniz bu elbise ve ortam ile en uyumlu seçim sizin için elde taşınabilir askısız ve zincirsiz çanta modelleri olmalıdır. Masada genelde ayakta olacağınız bu tür özel gecelerde çantanız ağırlık yapacağı için uzun süre boyunca omzunuzdaki baskı yüzünden sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Giyim Tarzınıza Göre Çanta Modelleri Seçimi

Klasik bir tarz giyinmeniz gereken diğer durumlarda zincirli veya askılı modelleri seçerken elbisenin omuz kısımlarında abartı ve göze batan desenli motifler olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu tür motifler bu şekildeki çanta modelleri ile birleştiği zaman gözü oldukça yorucu bir görünüme yol açacağı için yanlış bir seçim olacaktır.

Spor bir tarz giyinmeniz gereken durumlarda ise seçiminizi kaliteli deri çantalardan yana yapabilirsiniz. Deri çantalar marjinal havalarıyla spor ve rahat tarzınızı bütünleyici özelliğe sahiptir. Kaliteli deri çanta satın alma konusundaysa internet üzerinden sadece bir tıklamayla http://www.fabrika-tr.com/bayan-canta ülkemizde kaliteli deri çanta konusunda 1 numara olan markanın alışveriş sitesine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.