Cildinizde Lekeler Varsa Bu Maskeleri Kullanın

Ayva Maskesi ; 1 ayvanın içinden çıkarılan çekirdekleri yarım çay bardağı ılık suda 2 gün bekletin kaygan bir sıvı halini alacaktır bunu yüzünüze uygulayın kurudukça üzerine tekrar surun cildiniz hem sıkılaştığını hem de lekelerin azaldığını göreceksiniz haftada 1 sefer uygulayın.
Yumurta Kabuğu Tozu Maskesi ;Malzemeler ; 1 tatlı kaşık kabartma tozu, 1 tatlı kaşık vazelin, Yumurta kabuğu, ancak bunu ezerek toz ve un haline getirmelisiniz. 25 dakika beklet ve yıka
Peloid Pelomen Kil Maskesi; Peloid pelomen kil akşamları cilt tipinize göre bekleteceksiniz kullanma şekli içinde yazıyor. Yatmadan önce uygulayın mümkünse buhar tutup yüzünüze arkasından maskeyi yapın sadece su ile durulayıp iyi bir hücre yenileyici krem sürün üzerine ama sabırlı olun kalıcı bir çözüm çok yavaş geçiriyor ama kalıcı çözüm rengini açmıyor tamamıyla bozuk hücreleri yeniliyor 2. neo strata yıkama jeli
Tatlı Kayısı Maskesi; Tatlı kayısı yağı ve elma sirkesini her gece temiz cildinize uygulayın
Limon maskesi;Her gün yüzünüze temiz cilde tabii ki yatmadan limon sürün ve yıkamadan yatın sabah kalktığınızda yıkayın. Bende daha yeni başladım inşallah iyi gelir…
Kil-Limon Maskesi;Kille limonu karıştırıp maske haline getirin yüzünüze sürün. Daha sonra zambak yağı ile cildinizi nemlendirin.
Tuz Maskesi; 1 yemek kaşığı tuza 1 tatlı kaşığı sirkeyi koyup lekeli bölgeye dairesel hareketlerle uygulayın. Haftada 1 kez tekrar ediniz.
Havuç-Bal Maskesi; 1 Havuç, ¼ çay kaşığı bal,
Uygulama yöntemi: Havucu doğrayarak suyunu sıkınız sonra da bal ile karıştırınız. Uygulaması: Bu karışımı cilde sürün. 10–15 dakika öylece bırakın. Ve sonra da temizleyin.
Salatalık Maskesi; Her gün biraz solmuş olan salatalık ile bu lekelerinize masaj yaparsanız zaman içinde lekenin renginin de sarardığını ve açık renk aldığını göreceksiniz.
Şeftali Maskesi
Bir adet şeftali, Bir adet elma, Biraz şeker, beş altı tane siyah üzüm ve dört yemek kaşığı da şarap
Hazırlama: Tüm meyveleri blendırdan geçirip ezin ve kavanoza koyun. Bunun üzerine de şekerle şarabı ekledikten sonra buzdolabında on gün bekletin. Daha sonra bunu süzerek suyunu cam şişede saklayın… Bunu her Gün yarım saat bekletin.
Gitmesine yardımcı olacaktır.
Limon-Sirke Maskesi; Bir çay kaşığı su, Bir çay kaşığı limon suyu, İki çay kaşığı sirke
Hazırlanışı: Tüm hepsini karıştırın ve bu karışımla her gece yatmadan önce lekeleri silin. Sabah kalkınca da yüzünüzü yıkayın.
Patates Unu Maskesi ;Bir yemek kaşığı patates unu, Üç damla zeytinyağı, Bir tane domatesin suyu
Hazırlama: Bütün malzemeleri karıştırın ve bütün cilt lekeleri için kullanın.En az yirmi dakika kullanıp bekleyin.
Süt Maskesi; 1 çay bardağı sütün içine 1 salatalık rendeleyin. 2 saat bekletip süzün ve yüzünüze uygulayın. Her gün kurudukça tekrarlayın 15 gün devam edin.
Votka-Elma Suyu Maskesi; Bir yemek kaşığı votka ve bir çorba kaşığı taze elma suyuna alabildiği kadar öğütülmüş yulaf unu ve bir tatlı kaşığı kayısı yağı karıştırın. Bu maskeyi cildinizde 20 dakika bekletin. Havuç ve limon suyunu karıştırıp dondurun. Her gün bir kapsülü cildinizde dolaştırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.