Cilt Bakımı Ürünleri

Güneş, soğuk hava, yaşın ilerlemesi veya cildin susuz nemsiz kalması gibi nedenlerle dermatolojik sorunlar oluşabilir.  Direnci kaybolan ciltlerin yeniden savunma sistemini geliştirmek için cilt bakımı ürünlerine ihtiyaç vardır. Ayrıca yeniden yapılandırma, hücresel iyileşme gibi durumlar için de doğru ürün kullanıldığında etkili çözüm alınabilir.  Reçete online satış sitemiz üzerinden kendi cilt tipinize özel ürünlerden seçebilir ve satın alabilirsiniz. Her ürün farklı dermatolojik sorunlara yönelik geliştirilmiştir ve doğrudan soruna yöneliktir.

Güneş Koruyucu Ürünler

Güneş koruyucu ürün çeşitleri aynı anda cilt bakımı ürünü olması bakımından önemlidir.   Zararlı ışınlara karşı koruma sağlayan bu ürünler SPF özelliklerine göre değişik zaman sürecinde etkilerini devam ettirir.  Aynı zamanda cildin kuruluğunu gidererek alerjiyi de engellemektedir. Lekelere yönelik pürüzsüz görüntü sağlaması ile güneş koruyucuların kullanımı önemlidir. Her güneş koruyucu ürünün güneşten 15-20 dakika önceden sürülmesi gerekmektedir.

Yaşlılık Karşıtı Serumlar

Cilt bakım ürünlerinde serum formu en etkili yaşlılık karşıtı ürünlerdendir. Avene, Caudalie, La Roche Posay gibi popüler markaların serum ürünlerini https://www.recete.com/ adresinden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.