Deracine Erken Kırışıklık Serisi

Kendinize dert ettiğiniz kırışıklıklar artık sorun olmasın. Deracine Erken Kırışıklık Serisi ile erken yaşlanma tehlikesini ortadan kaldırmaya ne dersiniz hanımlar? Deracine kırışıklık kremisayesinde erken yaşlanma riskini ortadan kaldırıyor. Nasıl mı? buyrun;

Yaş gittikçe yaşlanma kaçınılmaz bir son oluyor. Çevresel faktörlerin etkisiyle kırışmaya başlayan cilt aynı zamanda elaskiyetinide kaybediyor. Kronik yaşlanmanın yanı sıra çevresel etkenler, erken kırışıklıklara neden oluyor. “Daha ben çok gencim, hiç öyle kırışıklık kremleriyle işim olmaz” demeyin! Çünkü erken kırışıklıklar özellikle dudak çevresi, göz kenarı ve alın bölgesinde oluşan mimik kırışıklıkları ve ince çizgiler ile başlayıp ileriki yaşlarda derin çizgilere dönüşebiliyor!

Deracine Erken Kırışıklık Serisi ile ince çizgilere etkin bir çözüm sunmayı, aynı zamanda cildi gençleştirmeyi hedefliyor. Deracine’nin 25-40 yaş arası önerilen krem, krem-jel ve göz kremi olmak üzere üç üründen oluşan erken kırışıklık serisi çizgilerin en yoğun olduğu bölgeleri koruyarak buradaki cilt dokusunu güçlendiriyor.

Erken kırışıklıklara karşı önleyici ve tedavi edici krem jel, cildi içerden onarıp besliyor ve azalan yapı taşlarını yerine koyuyor. Çevresel faktörlerin yol açacağı hasarlara karşı da ciltte bariyer fonksiyonu gören deracine erken kırışıklık serisi fiyatı 42 TL’dir.

Erken kırışıklıklar ile savaşan deracıne göz çevresi kremi ise, göz etrafında incelen ve hassaslaşan zayıf dokuları toparlayarak derin çizgilerin oluşmasını engelliyor. En çok mimik kırışıklıklarının hedefi olan göz çevresi için ideal bir bakım sunan kremin fiyatı ise 43 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.