Düğün Konseptine Uygun Damatlık Modelleri

Düğün gecenizde gelinlik ile uyum içinde olan modellerin seçimi çok önemli. Damatlık tercihi yapılırken seçilen mekana göre hareket edilmeli. Beden yapınız ve teniniz seçtiğiniz modelde önemli. Koyu renklerin dışında bu yıl oldukça canlı renkler ve desenler hakim. Düğün gecenizde görsel bir bütünlük oluşturmalısınız.

Damatlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yaz düğünü tercih edenler damatlık seçiminde pileli ve sade renklere ağırlık vermeli. Papyon ise bu yıla özgü tasarımlarda. Yaka kısmı çıkan modeller ise özellikle her zaman giyebileceğiniz farklı bir tarz. Yaka ağı kısmına dikkat edin ve özellikle papyon kullanmak istiyorsanız yaka kısmı siyah olanları tercih edin. Smokin sevenler ise özellikle pileli gömlek seçmeliler. Ceket, bedene tam uyduğunda damatlığınız harika durur.

Yaz ve kış ayına özel damatlık seçenekleri ile düğün geceniz daha anlamlı hale gelir. Şık bir bütünlük. http://dugunmevsimi.com/damatlikmodellerinin hepsi bütçenize uygun seçeneklerde. Uygun aksesuarlar ile modeli daha hareketlendirmeniz mümkün. Şıklığınızla o gece mükemmel bir uyum sergileme zamanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.