Duvar Saati Seçimi Önemlidir

Yeni evime taşınırken çok sevdiğimiz duvar saatim kırıldı. Onarılması imkansız olduğundan yeni bir saat almak zorunda kalmış ve bu duruma çok üzülmüştüm. Ancak şimdi duvarımın incisi olan saatim “iyi ki kırılmış” demekten kendimi alamıyorum. Çünkü saat tasarımları dünyasında olup bitenlerden, son yıllarda ne kadar şahane duvar saatleri üretildiğinden haberim yoktu. Saatim kırılmasaydı, uzunca bir süre bu muhteşem tasarımlardan bihaber kalacaktım.

Ben seçimimi kanvas tabloya iliştirilmiş akrep ve yelkovandan oluşan estetik ve etkileyici duvar saatleriarasından yaptım. Her baktığımda hem tablo görüyorum hem de saat! Dolayısıyla içim açılıyor dediğimde sanırım abartmış olmayacağım. Muhteşem bir manzaranın yer aldığı tablodan herkesin edinmesini öneririm. Ancak bu şık saatler arasından tercih yaparken benim gibi gelişigüzel bir seçim de yapmayın. Duvarınızın rengi ile uyumlu bir saat seçmenizi öneririm.

Saatiniz Duvarınız İle Aynı Renkte Olmasın

Ben farkında bile olmadan duvarım ile aynı renkte hatta aynı renk tonunda bir tablo seçmişim. Duvarıma asında tablonun tüm cazibesi kayboldu. Adeta duvara gömülüp kaldı. Aslında zıt renkte bir seçim yapmam gerekiyordu ancak saatlerin şıklığı gözlerimi kamaştırmış olacak ki, bu detayı nasıl olduysa atlamışım. Sonrasında aynı siteye girip yeni bir duvar saati aldım ve bu defa renk uyumuna da özen gösterdim. Eski saatimi elbette çöpe atmadım, onu da mutfağıma astım ve mutfağımın havasını bir anda değiştirdi.

Saatler aslında evlerin atmosferinde oldukça belirleyici bir konumdalar. Ben saatsiz bir oda dekorasyonu düşünemiyorum. Üstelik sadece dekor amaçlı duvarda yer kaplamıyorlar, işe de yarıyorlar. Elbette doğru seçim yapıldığında odanızın daha güzel görünmesini de sağlayabiliyorlar. Aslında arada bir duvar saatlerini yenilemek hiç fena bir fikir değil. Bu konuda bütçe sıkıntısı da yaşanmaz çünkü fiyatlar gayet makul düzeyde seyrediyor.

Hangi siteden saat aldığınıza bağlı olarak tabi ki fiyatlar değişecektir. Ben uzun bir araştırmanın sonunda Evmanya’da karar kıldım. Çünkü en zengin model çeşitleri ve aynı zamanda en düşük fiyatlar bu adreste! Eğer göz gezdirmek isterseniz www.evmanya.comlinkine tıklayabilirsiniz. ürünlerin çok kaliteli olduğuna ben şahidim. Bu adresten tam 4 tane saat aldım ve birini arkadaşıma hediye ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.