Fantazi İç Giyim Seçimi

Fantazi iç giyim seçimi, özellikle evlendikten sonra kadınların dikkatını çeken bir giyim türüdür. Çeşit olarak, babydoll, vücut çorabı, ve transpran geceliklerin fantazi iç giyimde öne çıktığını görmekteyiz.

gecelik2

Güzel gözükmek adına babydoll tarzı gecelikler fantazi giyimde her zaman tercih edilebilir. Çünkü babydoll kalçada bitmesi sayesinde bacakları daha uzun gösterir ve kadınların daha güzel gözükmesini sağlar.

Fantazi giyim seçerken bir diğer dikkat edilmesi gereken şey, kilonuzdur. Eğer biraz da olsa kilo probleminiz varsa, vücut çorabı gibi fantazi ürünleri tercih edebilirsiniz. Vücudunuzu saran çoraplar hem kusurlarınızı örtecek hem de fantazi giyim amacını yerine getirecektir. Örnek modeller için tıklayınız:*http://atesligiyim.com/8-coraplar

Transparan gecelik, babydollar; hem gecelik hem de seksi iç giyim olan bu modeller sadece özel günlerde değil, sevgiliniz eşiniz için “gece” iyi giyinmek isteyenlere özel bir modeldir. Esasında transpran gecelik modelleri hem kullanım olarak rahat olduğu için normal zamanlarda da kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.