Genel Bakım

Kadınlar her zaman güzel ve bakımlı görünmek ister. Bakımlı olmanın faturası o kadar ağır değil. Evde yapacağınız bakımlarla mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz! Bakımlı eller, bakımlı saçlar ve genel bakım adına yapılacak tek şey elinizde! bunun için kuaförlere ve güzellik merkezlerine bir servet yatırmanıza gerek yok. İşte size birkaç ufak ama önemli öneri:

El Bakımı
2 çay kaşığı tarçın ve 2 çorba kaşığı zeytinyağını bir kasede karıştırın içinde ellerinizi en az 10 dakika bekletin. Ellerinizi yıkayıp kuruladıktan sonra sonucun mükemmel olduğunu görebilirsiniz. Aynı bakımı ayaklarınıza da uygulayın!

Pürüzsüz Bir Ten İçin
Rüzgar ve soğuk hava cildin yapısını olumsuz bir şekilde etkiler ancak bu durumun önüne geçmek mümkün.Bir kasenin içinde bir muzu ezerek püre haline getirin ve bir tatlı kaşığı balı ekleyin.Bu karışımı cildinize sürün ve 5 dakika bekletin arkasından pamuğu ılık ıhlamura batırıp cildinizi temizleyin.


Bakımlı Saçlar İçin
Sabah uyandınız aceleniz var hemen çıkmanız lazımama saclarınızı şekle sokamıyorsunuz.İşte size hayat kurtaracak bir öneri; tek ihtiyacınız olan bir bardak sıcak su ve bir tatlı kaşığı şeker. Bu karışımı plastik bir şişeye boşaltın ve saçınıza sıkın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.