Hadise Nasıl Zayıfladı ?

Pop müziğin sevilen sesi Hadise, yeni sezonla birlikte ekranlara dönen Oses Türkiye yarışmasında yine jüri üyesi. Verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çeken ve herkesi şaşırtan Hadise, bu yaz düzenli spor ve diyetisyen eşliğinde tam 13 kilo vermeyi başarmış. Daha önce 68 kilo olan Hadise, bir ara fazla kilolarıyla Erol Köse ‘nin diline de düşmüştü. Demek ki kendisi de bu durumundan rahatsız oldu ve 63 kilodan 55 kiloya indi. Peki bunu nasıl başardı ?

Hadise, uzman eşliğinde özel bir zayıflama programı uygulamış. Öncelikle her sabah saat 06.30’da kalkıp uzun mesafe yürüyüş yapıyormuş. Yürüyüşün ardından kahvaltı olarak bir gün yulaf, bir gün omlet, bir gün de peynir tüketiyormuş. Hepsini bir arada yemiyormuş.

Hadise Öğle yemeklerinde bol bol taze sebze yemekleri ve yanında yağsız yoğurt tüketiyormuş. Akşam yemeklerinde ızgara et ve yağsız yoğurt yiyormuş. Gün içerisinde ara öğünlerde ise, yağsız ayran ve bitki çaylarından destek alıyormuş.

Hadise Düzenli diyetin yanı sıra bol su tüketen Hadise, aynı zamanda pilates yaparak vücudunun sıkılaşmasını sağlıyormuş.

Zayıf haliyle ekranlara çıkmasının ardından sosyal medyada alay konusu olan Hadise, bu haliyle küçük kız çocuklarına benzetilmiş. Kilolarının ona çok yakıştığını söyleyenler çoğunlukta. Peki siz ne düşünüyorsunuz ?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.