Hande Kazanova 2014 Burç Yorumları

Koç 21 Mart – 20 Nisan
Sevgili koçlar, bu yılda eşinizin, sevgilinizin veya ortaklaşa finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. Şimdiye kadar önemsemediğiniz konuları önemseyebilir, önemsediklerinizin sırasını değiştirebilirsiniz. Dişinizi bu konularda biraz daha sıkın lütfen çünkü bu süreç tamamlandığınızda ruhunuzdaki değişim ve dönüşümlerde tamamlanmış olacak ve hayata başka gözlerle bakıyor olacaksınız.

Jüpiter temmuz ortasına kadar ev ve aile konularında inanılmaz şansları ve fırsatları ayağınıza getirecek. Bu dönemde Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.
Yılın 2. yarısında aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl olabilir. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.

Bu sene aşk hayatınızda mart ayı önemli bir yer tutabilir. Martbaşında gerilemesine başlayacak olan mars özel hayatınızda, evlilik ve ikili ilişkilerinizde atağa geçeceğiniz, harekete başlayacağınız konularda bazı yavaşlamalar yaşamanıza neden olacak. 01 Mart-21 Mayıs arası yeni ilişkilerden, kararlardan kaçının. Ortaklaşa işleriniz varsa bu birkaç aylık süreçte bazı sorunlara açık olacaksınız aman dikkat.
Boğa 21 Nisan – 20 Mayıs
Sevgili Boğalar, 2014 yılında da Satürnden aldığınız etkilerle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz devam ediyor. Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir, ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Bu yıl Jüpiter reklam, satış, pazarlama, öğrenim, yazım, alanlarınızda size şans verecek sevgili boğalar. Yine yakın çevre akraba, kardeşler ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacak, onlardan iyilikler göreceksiniz. Yine onların hayatındaki güzel ve etkili şanslar ve fırsatlara siz de şahit olabilir, onlarla bu mutluluğu paylaşabilirsiniz.

16 Temmuzdan sonra Jüpiter burç değiştirecek ve bu sefer bir yıl boyunca ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmek için harika bir yıl olacak önünüzde.
Başak 23 Ağustos – 22 Eylül
2014 yılında da satış, pazarlama, basın, yayın, iletişim, yakın çevre, akrabalar, öğrenim ve reklam alanlarınızda sorumluluklarınız ve testleriniz devam ediyor. Satürn bu alanlardaki olumlu ilişkileri sağlam mı, değil mi diye test edebilir. Akraba, komşu veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde bazı zorluklar görülebilir. Yakın bir akrabanızın derdi veya problemiyle uğraşmak gündeme gelebilir.

Yılın ilk yarısında, çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Yeni gireceğiniz çevrelerde, yeni tanışacağınız insanlar size yeni ve beklenmedik fırsatlar sunabilir.
Terazi 23 Eylül – 23 Ekim
Sahip olduğunuz değerler ve para alanındaki sorumluluklarınız 2014’te de artacak ve bu alanlarda test edileceksiniz. Çok çalıştığınız ve çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız bu dönemde gelen parayı tutmak, biriktirmek ve bir takım yatırımlarda bulunmak sizin için önemli olacak. Bu sene oluşacak 2 tutulma sizin para evinizde gerçekleşiyor. 23 Ekimdeki güneş tutulması önemli bir parayı ayağınıza getirecek. Yine bu dönemde parasal konular hızlanacak. 29 Nisandaki bir diğer tutulmada ortağınızın veya partnerinizn hayatındaki para değişimlerini içerecek. Bu tutulma zamanlarında para hesabınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

Jüpiter iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunacak. İnanılmaz güzel işlerle ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Çalışmaktan, üretmekten, toplum için birşeyler yapmaktan korkmayacak, daha çok kalabalıkların karşısında kendinizi göstermeyi seveceksiniz.
Akrep 24 Ekim – 22 Kasım
2014 yılında da satürn sizin burcunuzda dolaşmasına devam ediyor. Hayatınız için sorumluluklar üstlenecek ve bu sorumluluklarınızla başetmenin yollarını bulacaksınız. Geçen yıldan beri üzerinizde hissettiğiniz bu enerjiyi, bu yıl jüpiterden aldığınız destekle iyi kullanmalısınız. Kasım ayının 2. Ve 3. Ongünlük diliminde doğan akrepler, hayatlarındaki hızı ve artan yükü omuzlarında daha fazla hissedebilir.

Bu yıl yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınızda jüpiter size göz kırpıyor. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında şanslarınız yüksek olacak. Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. Bu dönem de başka bir ülkeye taşınmak, yer değiştirmek gibi durumlar söz konusuysa şansınız yaver gidecek.
Yay 23 Kasım – 21 Aralık
2014 yılında da hala hayatınızın kontrolü elinizde değil sevgili yaylar. Hareketli ve ateşli bir burç olmanızdan kaynaklı olarak, bu kontrolsüzlük sizi endişe ve kuruntulara yöneltiyor olabilir. Önemli bir tamamlanma sürecindesiniz. Bu yüzden var olan olaylar, gelişen durumlar karşısında paniğe kapılmayın ve o tatlı yaşam enerjinizi geri plana çekmeyin.

Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler alanlarınızda jüpiter size çok önemli fırsatlar sunacak. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sigorta konularında ve vergi konularınızda şans sizden yana olacak. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa gönül rahatlığıyla temmuz ayına kadar alabilirsiniz.

Bu sene Terazi- Koç hattında yaşanacak tutulmalar aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Evlilik ve ikili ilişkiler evinizin yöneticisi merkür olduğundan merkür gerilemelerinde ve merkürün sert açılarında ikili ilişkilerinizdeki gerilimlere dikkat etmelisiniz. 06-28 Şubat, 7 Haziran-01 Temmuz, 04-25 Ekim tarihinde oluşacak merkür gerilemelerinde ilişkinize dikkat edin.
Oğlak 22 Aralık – 20 Ocak
2014 yılında da arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek adına testlerden geçiyorsunuz. Hayatınızdan çıkması gereken insanlar gidecek. Arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçecek. Başkalarıyla, özellikle gruplarla olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından üzerinize yüklenen sorumluluklar olabilir. İdeallerinize ve hayallarinize ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Muhakkak sorumluluk alın ve çalışın sevgili oğlaklar, o zaman bakış açınız genişleyecek.

Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Bekarsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Bu sene ortaklı atılacak adımların hepsi size şans getirecek. Önemli kontrat ve anlaşmalar gündeme gelebilir.
Kova 21 Ocak – 18 Şubat
014 yılında kariyeriniz ve iş hayatınızda testleriniz devam ediyor. Amaçlarınızı yeniden gözden geçirmeli ve planlamalısınız. Bu süreç içerisinde yapacağınız işlerde kendinizi topluma kabullendirmek her şeyden önemli olabilir. Kendinizi göstermek istiyorsunuz. Bu kadar yıl çalıştınız ve artık çalıştığınızın karşılığını somut bir şekilde almak istiyor olabilirsiniz. Evet, bunların hepsi gerçekleşecek; ama belirli noktalarda takıldığınızda, bir takım zorluklar yaşadığınızda olumsuz bakış açınızı değiştirmeye özen gösterin.

Jüpiter iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı dolaşıyor. Bu alanlarda inanılmaz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni projelere dahil olmak ve kendinize uygun işi seçmek bu yıl fazlasıyla kolay olacak. Sağlığınızda yıl boyunca size problem çıkartmayacak. Jüpiter yengeç burcunda yemeyi, içmeyi abartmanıza ve bunun sonucunda kilo almanıza neden olabilir.
Balık 19 Şubat – 20 Mart
2014 yılında Satürn, eğitim, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınızda sizi sınamaya ve test etmeye devam ediyor. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya, kendinizi yeni keşiflerden soyutlamaya kalkışmayın. Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artacak.

Bu senenin ilk yarısında, aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl sizi bekliyor. Sanatsal ve üretkenliğe dayalı işlerinizde yaratıcılığınız yüksek olacak.
İkizler 21 Mayıs – 21 Haziran
Sevgili İkizler, 2014 yılında da satürn iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkiliyor olacak. İş alanlarınızda da önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. Enerjinizi bu süreçte temizlemeye çalışın ve sağlam kafa sağlam vücutta bulunur mantığıyla hareket etmeyi kendinize düstur edinin. Bedeniniz ve ruhunuz arasındaki koordinasyonu bu dönemde iyi sağlamalısınız.

Parasal konularda jüpiterin rüzgarını arkanıza alarak bu yıl ilerleyeceksiniz. Yılın ilk 6 ayında önemli para bağlantıları devrede olabilir. Ev, emlak, çocuk, kadın, gıda ve anne alanlarından önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

Yılın ikinci yarısı 16 Temmuzdan sonra jüpiter reklam, satış, pazarlama, öğrenim, yazım, alanlarınızda size şans dağıtmaya başlayacak. Yine yakın çevre akraba, kardeşler ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacak, onlardan iyilikler göreceksiniz.

Koç burcunda ilerleyen uranüs sizi farklı çevrelerin içine çekmeye ve yepyeni insanlarla arkadaşlık etmeye davet ediyor. Farklı ortamlar, değişik insan grupları size hayatı farklı bir açıdan gösterecek.
Yengeç 22 Haziran – 22 Temmuz
Yılın ilk yarısında çok güzel fırsatlar yakalayacaksınız. 12 yılda bir gelen ve önünüzdeki 12 yılın konu ve olaylarını belirleyecek olan bu dönemde, şansın ayağınıza gelmesini beklemeyin. Kafanızda kurduğunuz, oluşturduğunuz plan ve projeleriniz varsa harekete geçin, uğraşın, yeni insanlarla tanışın, farklı yerlerde bulunun. Ya da eğitiminize önem vererek, kendinizi geliştirin. Eksik olduğunuz bir alan varsa onu tamamlayın. Siz kendiniz için bir şeyler yaptıkça hayat da size karşılığını en güzel şekilde verecek. İstediklerinize sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı sevgili yengeçler…

Yılın 2. yarısında Jüpiter bu sefer kazançlarınız arttıracak, elinizi bollaştıracak. Ticari bir işiniz varsa bu sene işinizde bolluk ve bereketi fazlasıyla tadacaksınız. Parasal anlamda güzel şanslara sahip olacaksınız. Bir ev veya mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek ve harcamak için 16 Temmuzdan sonra inanılmaz şanslar yakalayacaksınız.

2014’te de Satürn sizin aşk, çocuklar ve yaratıcılık evinizde dolaşıyor. Bu yılda da bu alanlarınızda önemli sorumluluklarınız olacak. Aşka ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak hayattan aldığınız zevki bir parçada olsa kısabilir ama yine de bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz. Planlı ve programlı atılacak adımlar, sizi her konuda destekleyebilir zira güneşinizde satürnden olumlu etkiler alıyor. Daha fazla güvenilir olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bir yandan da duygusallığınızı bu sene iyi kontrol edeceksiniz.
Aslan 23 Temmuz – 22 Ağustos
Sevgili Aslanlar, ev ve aile hayatınız konusundaki önemli sorumluluk ve testleriniz 2014’te de gündeminizde olacak. Hâlâ kuruntularınız ve takıntılarınız varsa, bir kez daha büyük bir istekle bu alanları gözden geçirin. Hâlâ sorumluluklarınız var ve siz bu sorumluluklara değişimle, istekle cevap vermelisiniz. Bunu başarabilirseniz daldığınız derin sulardan büyük bir sıçrayışla yüzeye çıkabileceksiniz. Evinizle ilgili tamirat, tadilat, ödemeler gündeme gelebilir veya ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz. Aile ve yuva adımları atmaktan ve kendiniz için bir hayat kurmaktan korkmayın.

21 Aralık’tan beri iş ve hizmet alanlarınızda gerilemesine başlayan Venüs, 40 gün boyunca bu alanlardaki ilişkilerinizi bozabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmakta ve bağ kurmakta zorlanabilirsiniz. Bu dönem yeni bir işe başlamaktan ziyade mevcut işlerinizi tamamlamaya uğraşmalısınız. Yaz ortalarına kadar Jüpiter sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak, bu süreçte beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Aslında önemli bir döneme doğru hazırlandığınızı içten içe biliyorsunuz. Bu yüzden korkmayın ve sessizliğin ve sakinliğin ilk 6 ay tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.