HTC Ailesinin Yeni Modeli

İngiliz telefon devi HTC firması tarafından piyasada satışa sunulan akıllı telefonların en gelişmişlerinden bir tanesi olan A9 modeli, yeni özellikleri ile teknoloji severlerin hizmetine sunuluyor. HTC One A9 modeli, diğer modellerde olduğu gibi, yüksek çözünürlüklü kameraya ve hızlı bir işletim sistemine sahiptir.

HTC One A9 Modelinin Özellikleri

Yeni geliştirilen pro modu sayesinde yüksek kalitede ve netlikte fotoğraf çekimleri yapmanızı sağlar. Odaklama ve hızlı çekim özellikleri sayesinde, profesyonel fotoğrafçı kalitesinde resimler çekmeniz mümkündür.

Ses kalitesi diğer modellere göre daha da geliştirilen bu model de, audio surround ve dahili DAC amfi bulunuyor. 24 bit yüksek ses kalitesine sahip.

Birbirinden farklı temalar ile telefonunuzu özel yapmanız mümkündür. Geliştirilmiş tema seçenekleri ile artık telefonunuz size özel.

Ayrıca işletim sistemi android ve uygulama mağazasında birçok uygulama mevcuttur. Bu uygulamalar sayesinde birçok işinizi halletmeniz mümkündür. HTC One A9 modelinde uygulamaları hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gelişmiş batarya teknolojisi sayesinde, çok kısa sürede telefonu şarj etmek mümkündür. Ayrıca, uzun süre dayanabilme özelliğine sahiptir.

Özel tasarlanan, dış kasası oldukça dayanıklıdır ve çizilmez bir yüzeye sahiptir. Bunun yanı sıra farklı dış kasa renk seçenekleri arasından, tercih yapmak da mümkündür.

Tüm bu özelliklerin bir arada bulunduğu, HTC One serisinin yeni modeli A9 telefonu, kullanıcılarına avantajlı birçok özellik sunuyor.

Modelin özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için; http://www.bizdeuygun.com/HTC-One-A9-16GB-Cep-Telefonu sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.