Iphone 6 Ürün İncelemesi

Apple dünyanın en prestijli markalarından biridir. Çıkardığı ürünleri ile de bunu defalarca kez kanıtlamış muazzam bir yapıdır. Apple markasının büyümesindeki en büyük etken şüphesiz Iphone serisidir. Iphone serisine her geçen dönem bir şeyler katan Apple, Iphone 6 ile de bunu göstermiş oldu. Ürünün özellikleri göz önüne alınınca her gün arama motorlarında İphone 6s fiyatları aranıyor.

Iphone 6 ürününün diğerlerinden daha çok rağbet görmesindeki temel neden farklı yapısı. Alışılmış Iphone kasasından daha farklı bir kasa benimsendi. 4.7 inçlik ekran ile daha geniş ve uzun bir ekranın yanı sıra 1334 x 750 ekran çözünürlüğü ile de kullanıcıya ekran anlamında güzel bir imkan sağlandı.

Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Her açıdan daha geliştirilmiş bir ürün olan Iphone 6 kesinlikle tercih edilebilecek bir ürün. Gücü, özellikleri ve kullanışlı olma durumu ile mükemmel ve tastamam bir cihaz. Tek kusuru ise fiyatı. Iphone 6 fiyatları 16GB için 2,489 TL. Bu da kullanıcılara fazla geliyor. Haksızda sayılmazlar. Ürünü incelemek için, http://www.bizdeuygun.com/iphone6.html adresine girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.