iPhone 6S Fiyatları

Apple markası, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleriyle ekran boyutunu genişletip, firmanın senelerdir ‘tek elle kullanma kolaylığı’ söylemini adeta yerle bir etmiştir. Bu nedenle pek çok eleştiri aldığı da söylenebilir. Kullanıcıların geniş ekrana alışmasının sonrasında olumsuz eleştirilerin yerini övgü dolu söylemler almıştır. Daha sonradan da çok sayıda kullanıcı iPhone 6S fiyatlarını araştırmaya başlamıştır.

iOS’unstatil niteliklerde olmasına güvenip donanım kısmında fazla bir yenilik yapmayan Apple markası, iOS 8’in gelmesiyle beraber ne yazık ki yine olumsuz eleştirile maruz kalmıştır. Şirket, iOS 8 sürümlerinin yüklü olduğu iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinde RAM yetersizliği probleminin oluşmasını ne yazık ki önleyememiştir. iPhone 6S fiyatlarını öğrenerek sizler de tercihinizi yapabilirsiniz. Problemler arasında kontrol merkezlerinin açılmasında yaşanan animasyon takılmaları, Safari uygulamasında çoklu sekme açıldığında yaşanan çökmeler, genel animasyonlarda ortaya çıkan yavaşlamalar ve işlemcileri meşgul eden yüklü uygulamalar açık durumdayken uygulama çökmeleri yer almaktadır.

iPhone 6S modeli, taşıdığı özellikleriyle adeta göz doldurmaktadır. Yaşanan pek çok sorunu iPhone 6S modeliyle çözüme kavuşturacağını belirten Apple, bu konuda çalışmalarını sürdürmektedir. http://www.bizdeuygun.com/iphone6.html web adresine giriş yaparak da ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Yapılan araştırmaların sonucuna göre, iPhone 6s ve 6s Plus modelleri, 2 GB LPDDR4 RAM’e ve A9 işlemciye, 12 MP çözünürlüğe sahip kameraya hatta çok daha fazlasına sahip durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.