Limonlu Sarmısak Kürü

Rusların  yıllardır uyguladığı ve özellikle rus doktorlar başta olmak üzere doktorların en az senede bir yapın dediği bu mucize kürün faydaları saymakla bitmez.Vücudu tamamen yeniyor.Kalp damar tıkanıklığını ve damarda yağlanmayı önlüyor.Mucize oalan sarımsağın limon ile inanılmaz buluşması olan bu buluş,kışın grip ten koruyor.

Öncelikle kalp damar hastalıklarında ki damar yağlanması ve damar tıkanmalarının önüne geçmesi ve aynı zamanda önleyici olma özelliği tartışma götürmeyen bir gerçektir.Kolesterolü düşürürür. Aynı zamanda kolesterol oluşumunu engeller. Hafıza kayıplarını giderici ve unutkanlığı önleyici şifası da bilinen başka bir gerçektir. Rusya’nın zorlu soğuk kış şartlarında soğuk algınlığına çare olmuştur. Mide rahatsızlıklarında mideyi rahatlatıcı faydası çoktur. E n önemli faydası ise kanserli hücrelere karşı verdiği mücadeledir. Rusya’da kanser vakalarının başka ülkelere nazaran daha az görülmesinde bu kürün uygulamasının ne derece etkisi vardır bilinmez ama Rusya da kanser vakaları azdır.

Kürün uygulanması

  • 2 litre sıkılmış limon suyunun
  •  30 adet soyulmuş sarımsak atılır.

Sarımsakları hafif ezmekte fayda vardır. Bu sarımsaklı suyu cam bir kavanozun içine dökün. Ağzını sıkıca kapattıktan sonra günde 3-4 kez hafif bir şekilde çalkalayın. Bu uygulamayı 25 gün tekrarladıktan sonra artık kürü kullanmaya başlayabiliriz. Her sabah aç karnına yarım çay bardağı koyarak içmeliyiz. Yalnız kahvaltıdan en az yarım saat önce içilmesi önemlidir. Bu uygulamayı aralıksız her gün tekrarlamanız şarttır. Ara verilirse etkisi azalır.

One comment

  • sinan.c

    ben yaptım bu karışımı ve kullandımALLAH’ınizniyle ortalama 4 senedir flan nezle ve grip olmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.