Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi Türkiye’ye Geldi

Neutrogena bayanların beğenisini kazanacak olan Pembe Greyfurt Serisi’ni görücüye çıkardı. Özellikle sivilce ve siyah noktalardan yana sıkıntısı olan hanımların bir numaralı kozmetik ürünü olacak olan Pembe Greyfurt Serisi Türkiye’ye geldi hanımlar.
Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi Türkiye’ye Geldi
Sivilce ve siyah noktalarla savaşınız hiç bu kadar güzel kokmamıştı!
Neutrogena, sivilce ve siyah noktalarla, içerdiği pembe greyfurt özleri ve patentli MicroClear teknolojisi ile etkin bir şekilde savaşan ve eşsiz kokusu ile duyuları harekete geçiren yeni cilt temizlik ürünleri “Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi”ni Türk tüketicisiyle buluşturuyor.
Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi, problemli ciltler için geliştirilmiş, Yüz Temizleme Jeli ve Günlük Peeling Jel’den oluşuyor.

Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli, içerdiği salisilik asit sayesinde cilde derinlemesine nüfuz ederek siyah nokta oluşumunun azalmasına yardımcı oluyor. Pembe Greyfurt Serisi ürünleri canlandırıcı formülleriyle cildi kurutmadan temizlerken, içerdiği pembe greyfurt aroması ile de duyuları harekete geçirerek cilde ferah bir his kazandırıyor.

Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jel ve Pembe Greyfurt Günlük Peeling Jeli, eczane, parfümeri ve zincir marketlerde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.