Şebnem Bozoklu’ya 40 Günde 7 Kilo Verdiren Diyet

Şebnem Bozoklu’yu televizyon dünyasından birçoğumuz tanıyor. Bu defa zayıflamayı düşünen bayanlar için diyet programını bizlerle paylaştı. İşte Şebnem Bozoklu’ya 40 günde 7 kilo verdiren diyet ve sebebi.

Şebnem Bozoklu’ya 40 Günde 7 Kilo Verdiren Diyet

Yeni dizi çekimleri için kamera karşısına geçecek olan Şebnem fazla kilolarından dolayı dizide ki karakterini kaybedebilir korkusuyla tam 40 günde 7 kilo vererek rolü kaptı.Şebnem Bozokluyu Canım Ailem dizisinde ki Meliha karakteri ile tanıdık. İşte şebnemin yeni dizisi ve karakteri hakkındaki demeci ve nasıl kilo verdiği hakkında yorumları.Normal olacak kadar anormal değilim Kayınvalidenizi Ayşenil Şamlıoğlu canlandıracak, değil mi? – Evet. Ayşenil Hanım, hayranı olduğum bir oyuncu. Hayatım onu beğenerek geçti. Onunla birlikte oynamanın hayali bile beni çok mutlu ediyordu… Bu dizide inanılmaz derecede sorunlu bir ilişkiye sahip iki kadını oynuyoruz. Sahneler bittiği anda ise çok iyi arkadaşız. Kendisi de büyük bir çılgın. Onu tanımış olmak beni çok mutlu etti.Ayşenil Hanım size “pamuk prenses” diyormuş sette, siz ona nasıl hitap ediyorsunuz?


– Şu anda bir hitap geliştirmedim, ki huyumdur aslında hemen geliştiririm. Bir ay sonra tekrar röportaj yaparsak, o zaman kesin bir şey bulmuş olurum. Ama şu anda onun şahaneliğine bakıp şaşırmakla meşgulüm.
Ayşenil Hanım için çılgın dediniz, acaba arkadaşlarınız sizi nasıl tarif ediyordur?
– Bir laf vardır, çok severim; “Normal olacak kadar anormal değilim”. Hayat o kadar sıkıcı ki, sıkıcı insan olmanın hiçbir manası yok. Ne kadar gülersem, eğlenirsem o kadar iyiyim. Tatlı tatlı hayatımız devam etsin.
İlker Aksum’la “Canım Ailem”den sonra ikinci kez birlikte çalışıyorsunuz. Nasıl bir rol arkadaşı İlker Bey?
– İlker benim çok tatlı bulduğum biri. Memlekette sağlam bulduğum üç-beş oyuncudan biridir. Çok iyi bir oyuncu. “Canım Ailem”de de birlikte sahnelerimiz olmuştu ama orada bambaşka iki tipi oynuyorduk. Bu dizide ise önce sevgili oluyoruz, sonra da karı-koca.
ÇOK GÜZEL EV DAĞITIRIM
Dizinin tanıtım filminde bir evin içini görüyoruz; dağ gibi çamaşırlar, kazanla pişen yemekler… Neler oluyor o evde, anlatır mısınız biraz?
– Bu bizim sürprizimiz. Seyirci, birinci bölümle birlikte o evde nasıl bir güruhun yaşadığını görecek. Şimdilik sadece Filiz’i kolay bir hayatın beklemediğini söyleyebilirim.
Sizin ev işleriyle aranız nasıl?
– Değişiyor. Çok güzel ev dağıtırım ama çok da güzel toplarım. “Aman her şey nizami olacak evin içinde” gibi bir düşüncem yoktur ama evimdeki her şey temizdir. İyi de yemek yaparım, dünya mutfaklarına merakım vardır.
Bu arada evlilik nasıl gidiyor?
– Güzel. Yolunda her şey. Tatlı tatlı devam ediyor.
40 GÜNDE 7 KİLO VERDİM
Çok kilo vermişsiniz. “Bizim Yenge” dizisi için rejim mi yaptınız?
– Yaklaşık 40 günde yedi kilo verdim. “Canım Ailem”de oynarken kiloma dikkat etmiyordum, çünkü orada oynadığım karakter için çok işe yarıyordu balık etli olma hali. Fit bir görüntü Meliha’ya yakışmazdı. Şimdi başka bir kızı oynayacağım için kilo verdim. Hayatımın her döneminde balık etli oldum. Severdim de balık etli olmayı, bir sıkıntım yoktu. Ama bu iş için zayıflamam gerekiyordu, zayıfladım. İki-üç kilo daha vereceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.