Tatilde Farklı Alternatifleriyle Göcek Kiralık Villa Keyfi

Havaların iyiden iyiye ısınmaya başladığı bu günlerde hemen herkesin hayallerini sıcak kum ve mavi deniz süslemekte. ‘Uzanmışım sahile şarkısı eşliğinde’ tatili tatil yapan alanlardan biri olan Göcek, Fethiye’nin batısında ve Dalaman ile sınır komşusu olan ülkemizin cennet bölgesinden biri olarak çok sayıda yabancı ve yerli turist tarafından ziyaret edilmekte. Ziyaretçilerine seçkin konaklama seçenekleri sunmakla birlikte farklı alternatifleriyle Göcek kiralık villa seçeneği ile keyif ve konfor içinde tatil yapmak mümkün olmakta.

Göcek sahip olduğu coğrafi konum ve yapısı nedeni ile korunaklı doğal bir liman yapısına sahiptir. Mükemmel koyları, küçüklü büyüklü adaları ve turkuaz mavisi suları ile deniz tutkunlarını kendine çekmekte. Göcek merkezinde yer alan dört ayrı uluslar arası marina ise ve şehrin etrafında toplamda 6 marina ile yatçıların tercihi olmakta.

Göcek Kiralık Villa Konforunda Ve Uygun Koşullarda Tatil

80’li yıllardan itibaren yat turizmiyle adından çokça söz ettiren Göcek, özellikle son yıllarda konaklama sektörün de hızla gelişmiş konuklarına uluslararası standartlarda konaklama hizmetleri sunmaktadır. Az katlı bahçeli evleri, villaları, pansiyonları, apartları ve küçük otelleri ile birlikte kiralık villaları ile temiz ve gelişmiş bir üst seviye hizmet verilmektedir.

Hemen her alandan kısa mesafeler içinde denize ulaşılabilen Göcek plajlarının temizliği ve kum kalitesi ile ziyaretçilerini kendine bağlayan güzelliklerde. Konaklama işletmeciliği anlayışına yeni bir boyut getiren farklı alternatifleriyle Göcek kiralık villa uygulaması ile yüksek konfor seviyesi ve ev rahatlığı içinde tatil yapmak olanaklı hale gelmiş.

Deniz, doğa, mitoloji ve tarih ile çevrelenmiş Göcek’te her zevke ve ilgiye yönelik aktivite mevcut durumda. Bununla birlikte yamaç paraşütü yapmak isteyenler için Göcek’e 47 km. uzaklıktaki dünya çapında ünlü Babadağ bölgesinde yamaç paraşütü deneyimi yaşayabilir.

Göcek’ten gerçekleştiren tekne turları ile ulaşılan tarihi Kapıdağ yarımadası üzerinde yer alan Krya, Lisai ve İydai antik kentleri ziyaret edilebilmekte. Bununla birlikte Tersane Adasın üzerinde bulunan antik ve yakın dönemden kalma kalıntılarda ilgi çeken alanlar içinde yer almakta. Göcek’teki tüm güzelliklere kolayca ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için www.pataraproperty.com/tr adresinden bilgi alınabilmekte.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.