Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri

Güzellik doğuştan gelir ama bakımlı görünmek tamamen bayanlara kalmış bir şey. Bakımlı ve daha güzel görünmek için uygulanan bazı yöntemler ve kullanılan ürünler vardır.

Ünlülerin her daim nasıl güzel göründüklerini merak eden hanımlar,işte sizlere ünlülerin kullandıkları ürünler ve fiyatları…Belki bu ürünler sizlerinde ihtiyaçlarına cevap verir;)

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri;

Eda Taşpınar; Çorap giymekten çok hoşlanmadığım için ayaklarım çok çatlıyor.Şu sıralar Sally Hansen’in ayak kremini ve ayak peeling’ini kullanıyorum.Öellikle gece yatmadan önce peeling yapıp,krem sürüyorum ve yatıyorum.Sabah kalktığımda ayaklarımyumuşacık oluyor.Herkeze tavsiye ederim.


Sally Hansen ayak kremi:39 TL

Sally Hansen ayak peeling:39 TL

Pınar Tezcan :”Yeni Terracota doğal bronzluk için harika!”

Guerlain’ın Terracota’sını uzun zamandır kullanıyordum fakat yeni renklerini tanıyınca çok daha memnun oldum. Çok beyaz tenli olduğum için yeni renklerin tenime daha uygun olduğunu keşfettim. Daha önce içinde kızıllık bulunan Terracota, bu kez daha tazla kahve tonları barındırıyor. Benim gibi beyaz tenliler doğal esmerlik için rahatlıkla kullanabilir.

Guerlain Terracota:147 TL

Ece Vahapoğlu:”Aç karnına limon suyu”

En son katıldığım detoks programından öğrendiğim bir bilgiyi uyguluyorum son günlerde. Bir limonun suyunu sabah aç karnına içiyorum. Hem toksinleri atmanıza yardımcı oluyor hem de enerji veriyor.En son katıldığım detoks programından öğrendiğim bir bilgiyi uyguluyorum son günlerde. Bir limonun suyunu sabah aç karnına içiyorum. Hem toksinleri atmanıza yardımcı oluyor hem de enerji veriyor.

Nefise Karatay:”Organik ürünler en güzel keşiflerim oldu’’

Son zamanlarda organik ürünleri kullanmaya özen gösteriyorum. Yazın hazırladığım televizyon programı organik ürünler konusunda beni çok bilgilendirdi. Bu bilgiler doğrultusunda cildim için doğal ürünler kullanmanın daha faydalı olacağını düşündüm ve organik ürünlerle tanıştım. Cihangir’de bulunan Blossom Village mağazası bu konuda yüzlerce alternatif sunuyor. Sahibi Selma Aydemir elleriyle topladığı bitkilerden; kremler, maskeler, saç bakım ürunleri yaratıyor. Kişiye özel yaptırdığım ürünler cildime çok iyi geliyor. Son keşiflerimden bir diğeri Rare Blossom ürünleri. Özellikle toniği cildi temizliyor ve dinginleştiriyor. Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da bu ürünlerden çok memnun kaldıklarını söylüyor.

Rare Blossom gündüz kremi, 165 TL
Rare Blossom gündüz tonik, 49 TL

Pelin Karahan :”Susuz şampuan; iyi fikir!”

Çok yeni keşfettiğim ürünlerden biri Murad markasının nemlendirici serumu. Günlük nemlendiricimin içine bir miktar karıştırarak kullanıyorum. Özellikle çok kuru cildi olanlara tavsiye ediyorum. Sephora’nın sprey şampuanı da çok pratik ve herkesin keşfetmesi gereken bir ürün. Yağlanmış saçınıza sıkıyorsunuz, içeriğindeki pudra saçınızı anında toparlıyor ve tertemiz bir görüntü sağlıyor. Özellikle zamanla yarışan kadınlar için harika bir fikir

Sephora durulanmayan şampuan. 13.90 TL

Didem Soydan :”Kuru ciltlere birebir”
Son günlerde kendi yarattığım nemlendirici ürünü kullanıyorum. Asos’tan aldığım zeytinyağını, Bepanthol vücut yağı ile karıştırıyorum. İçine üç yemek kaşığı bal ilave ederek bir şişenin içine koyuyorum. Banyodan sonra tüm vücuduma bu karışımı uyguluyorum. Kullandığınız zeytinyağının saf ve asidinin düşük olması gerekiyor. Gerçekten harika bir nemlendirici!

Bepanthol nemlendirici, 16 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.