Vücut Sıkılaştırma

Sıkı ve fit vücuda sahip olmak herkezin arzusudur.Teknolojinin gelişmesiyle insanlar eskisi gibi hareket edemiyorlar.Ve hareketsizlik kilo almanın  en baş sebeplerindendir.Vücuttaki fazla ve zararlı yağ miktarı erimediği için biçimsiz bir şekilde kilo alınıyor.Özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstleri kilo almaya en münasip yerlerdir.

Aşırı hareketsizlik, dengesiz beslenme ve spor  yapılmaması  kilo sorunlarınıda beraberinde getiriyor.Üst bacak bölümünüzü sıkılaştırdığınızda doku sanki ir hamur parçası gibi kıvrılıyor yada yürürken kalça ve bacaklarınız bir jöle gibi  harket ediyorsa vücudunuzun sıkılaşmaya ihtiyacı var demektir.

Vücudu Sıkılaştırmak İçin…


Yosun yağı,portakal yağı ,çilek yağı, kayısı yağı, yasemin yağı,kantron yağı, susam yağı ve avakado yağı bunların hepsini bir kapta karıştırın. Bütünve sorunlu bölgeye masaj şeklinde uygulayın. Buradaki masajın nedeni kan dolaşımını hızlandırarak yağ eritimine yardımcı olmak. Yağ sürülen bölge streç filme sarılır ve 2 saat beklenir sonrasında ılık su ile masaj yapılarak vücuttan çıkarılır. Bu ideal bir sıkılaştırıcıdır. Bu karışımı uygulamadan önce yosun sabunuyla banyo yaparsanız. Yağların emilimi daha iyi olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.