Yüksek Bel Pantolon Modelleri

90’ların yüksek bel pantolon modası yeniden hayatımıza girdi ve bir hayli de seviliyor. Yüksek bel pantolonlar, daha uzun boylu ve daha zayıf gösterdiği için kadınlar tarafından seçilerek giyilen parçalardan birisi.

Her Kadının Tercihi

Yüksek bel pantolon çeşitleri hemen her vücut tipine kolaylıkla uyum sağlayan bir kıyafet. Üstelik düşük bel pantolonlara nazaran daha sağlıklı ve vücut hatlarını daha iyi koruyor. Bu nedenle yüksek bel pantolon modası hemen her kadına hitap ediyor.

Göbek Dekoltesi Şıklığı

Yüksek bel pantolonların en sevilen yönlerinden birisi göbek dekoltesine izin vermesi. Pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz kısa bir üst sayesinde bir kaç cm göbek dekoltesine sahip olabilirsiniz. Böylece hem çok şık hem de çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek bel pantolon çeşitleri pek çok olsa da genel olarak dar ve geniş diye ayırabiliriz. Uzun boylu ve zayıf kadınlar geniş Yüksek bel pantolon tercih ederken, daha kısa boylu kadınlar dar yüksek bel pantolon tercih ederek daha uzun görünebilirler. Daha pek çok çeşit için www.denizbutik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.