Zeynep Selvili İle Ruhunuza Sağlık

 Özellikle son yıllarda öne çıkan ruh sağlığı, kişisel gelişim ve insan psikolojisi üzerine yapılan çalışmalar gösteriyor ki, beynimiz aslında daha iyi bir hayat yaşamak için bize gereken güce sahip. Önemli olan ise bunu farketmemiz ve hayatımızı değiştirmek istememiz. Unutmamalıyız ki istemek başarmanın yarısıdır.  Bunu bize hatırlatmak için çalışan Zeynep Selvili, psikoloji üzerine yaptığı çalışmalarla ve sunduğu önerilerle bir rehber olarak karşımıza çıkıyor.

İçinde bulunduğunuz hayat sanki size ait değilmiş gibi hissedebilirsiniz, olmak istediğiniz yer ile olduğunuz yer arasındaki farklılık size rahatsız ediyor olabilir ya da hayatınızda büyük bir kayıp yaşamış olabilirsiniz. Panik yapmayın! Öncelikle bunlar her insanın başına gelebilecek durumlar. Hatta sizinle birlikte aynı anda bir çok kişinin başına gelmiş olan durumlar. Bu nedenle kendinizi asla yalnız hissetmeyin. Bu en önemlisi.

Zeynep Selvili ise bunun doğru olduğunu yazılarıyla ve yaşamla ilgili verdiği öğütlerle bize gösteriyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan bir psikoterapist yazar olarak Selvili’ ye İnstagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Tumblr gibi çeşitli sosyal medya ağlarından kolayca ulaşabilir ve takipçisi olabilirsiniz.

Zeynep Selvili Sosyal Medyada

Sosyal Medya ağları ile internet kullanımının artmasıyla artık iletişim çok daha kolay. Bunun farkında olan ve bireylere yaşam enerjisi depolamayı kendisine görev edinen Zeynep Selvili kullandığı sosyal medya platformlarıyla da her zaman yanınızda. Bir mesajla kendisine ulaşabilir, paylaşımlarında faydalanarak hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. En sosyal blog olan Tumblr profili ile de http://www.tumblr.com/search/zeynep%20selvili linkine bir tıkla Selvili yazılarına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.